PRIPAŽINTAS LYDERIS STATYBOS RINKOJE
STATYBOS RITMAS
Įmonių grupė:
UAB "Statybos ritmas"
UAB "Mavista"
UAB "Garfus"
UAB "Ekobetonas"
UAB "Kelranga"
UAB "Ekosta"
UAB "Visa elektra"

Gamyklų g. 3
LT-68108 Marijampolė
Tel. +37034371450
Faks. +37034370787
El. paštas: info@sr.lt


Uždaroji akcinė bendrovė "Garfus" įkurta 1995 metais. Bendrovės pagrindinė veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba statybinėmis ir apdailos medžiagomis, buitine technika, sporto inventoriumi, ūkinėmis prekėmis, santechnikos prekėmis, sodo reikmėmis.
Bendrovė turi keturis prekybos centrus, kurie dirba su prekybiniu ženklu “Senukų prekybos centras”: du prekybos centrai Marijampolėje: “Viskas Jūsų Namams” ir “Statybų duona”; prekybos centrai Kazlų Rūdoje ir Kalvarijoje.

Prekybos centre “Viskas Jūsų namams” adresu Stoties g. 47, Marijampolėje vykdoma mažmeninė prekyba statybinėmis ir apdailos medžiagomis, buitine technika, sporto inventoriumi, ūkinėmis prekėmis, santechnikos prekėmis, įvairiomis grindų ir lubų dangomis, sodo reikmėmis.

Prekybos centre “Statybų duona” adresu Gamyklų g. 3, Marijampolėje vykdoma didmeninė ir mažmeninė prekyba statybinėmis ir apdailos medžiagomis: įvairios plytos, akyto betono blokeliai, keramikiniai blokeliai, gelžbetonio gaminiai, medienos gaminiai gamintojų atstovavimo kainomis. Taip pat vykdoma prekyba įvairiomis plokštėmis, apšiltinimo medžiagomis, stogų dangomis, cementu, statybiniais klijais ir kitomis pirmo būtinumo statybose medžiagomis. Šiame centre vykdomas ir statybinių medžiagų komplektavimas statybinėms organizacijoms ir pristatymas į statybos aikšteles.